MANSOUND

П'ятниця
17
листопада
18:00

17 листопада о 18:00   у концертному залі імені М.І. Глінки Запорізької обласної філармонії на запоріжців очікує незабутня зустріч із відомим у всьому світі акапельним гуртом MANSOUND! Концертна програма «THE BEST» - це улюблені твори від Баха до Стіві Вандера.

Гурт MANSOUND була створена в грудні 1994 році талановитим композитором і аранжувальником Володимиром Міхновецьким. Як ідейний натхненник, Володимир зміг не тільки створити унікальний гурт, а й вивести її на світовий рівень.

Сьогодні MANSOUND, а це – Юрій Роменський, Вячеслав Рубельський, Вілен Кільченко, Володимир Сухін, Рубен Толмачов –неперевершені майстри в жанрі акапела, провідний вокальний бренд України. За роки свого існування MANSOUND не тільки популяризував акапельний ансамблевий спів, а й надихнув багатьох молодих музикантів на створення нових творчих колективів.

Протягом своєї творчої діяльності MANSOUND взяв участь у більш, ніж 70 фестивалях світу. Також, у доробку колективу – номінація «Кращий вокальний гурт» в рамках All American Entertainment Awards (2001,США), Гран-прі на міжнародному конкурсі акапельних гуртів «Vokal.Total» (2002, Австрія), нагорода «ShowBiz Award» як кращий джазовий гурт України (2005).

Колектив дав 15 сольних концертів на Тайвані і майстер-класи в Гонконзі. З великим успіхом пройшов концертний тур містами України до 20-річчя створення колективу. Найсвіжіший на сьогодні альбом – «Acapellissimo» - в черговий раз довів, що MANSOUND є одним з найяскравіших вокальних гуртів сучасності.

Завітайте до концертного залу імені М.І. Глінки та почуйте голоси, які підкорили світ!

 

Квитки продаються в касах обласної філармонії та білетної агенції musin.zp.ua

Телефон каси обласної філармонії        236-44-67

Телефони білетної агенції   musin.zp.ua (061) 701-0-107

                                                                    (093) 701-0-107

                                                                    (098) 701-0-107

                                                                    (099) 701-0-107