ЗАКРИТТЯ 60 СИМФОНІЧНОГО СЕЗОНУ

П'ятниця
02
червня
18:00

Закриття ювілейного – 60-го симфонічного сезону у концертному залі імені М.І. Глінки!

Тільки два дні 1 та 2 червня на цінителів симфонічного мистецтва чекає витончена зустріч з прекрасним! Програма святкового концерту неймовірно яскрава та насичена!

Академічний симфонічний оркестр Запорізької обласної філармонії під керівництвом народного артиста України Вячеслава Реді та чарівна солістка – лауреат міжнародних та всеукраїнських конкурсів Ярослава Некляєва (арфа, Київ) подарують глядачам свято музики та вишуканості!

Ярослава Некляєва – солістка Національного ансамблю «Київська камерата», випускниця Національної музичної академії ім. П.Чайковського, клас доцента Н. Кметь; випускниця Інституту музики ім. Р.М. Глієра, клас викладача Н.Окунєвої. Сольні концерти молодої артистки проходять з великим успіхом в Україні та за кордоном, своєю віртуозністю дівчина вже підкорила серця тисяч слухачів, які із великим захватом та захопленням  відгукуються про творчий потенціал виконавиці. Музикант багато співпрацює з відомими солістами та оркестрами світу, але виступ у Запоріжжі з академічним симфонічним оркестром обласної філармонії для Ярослави буде дебютним.

З перших звуків  Симфонія №1 Яна Сібеліуса заворожить слухачів стриманими суворими скандинавськими мелодіями, яскравими фольклорними мотивами та ліричними інтонаціями. Музика Симфонії огорнута загадками і таємницями, які глядачам доведеться розгадати. 

Не багато інструментів можуть зрівнятися з витонченістю та мелодійністю арфи.  Гості концертної програми повною мірою зможуть насолодитись поєднанням багатогранності симфонічного оркестру й неосяжним оксамитовим звучанням арфи у Двох танцях для арфи з оркестром Клода Дебюссі та запальними вірменськими ритмами відомої Сюїти з балету «Гаяне» Арама Хачатуряна.

Дорогі шанувальники вишуканого мистецтва! Завітайте на закриття 60-го симфонічного сезону до концертного залу імені М.І. Глінки Запорізької обласної філармонії та станьте невід׳ємною частиною найвизначнішої мистецької події Запоріжжя!

Програма концерту

Я. Сібеліус. Симфонія № 1

К. Дебюссі. Два танці 

М. Равель. Інтродукція та алегро

М. Турньє. Феєрія для арфи з оркестром

А. Хачатурян. Сюїта з балету «Гаяне»