Фільтрувати матеріали за датою: П'ятниця, 20 жовтня 2017 — Запорізька обласна філармонія
П'ятниця
20
жовтня
18:00

МАЕСТРО ЗАПРОШУЄ

Опубліковано в Афіша

Шановний

Вячеславе Васильовичу!

 

Колектив комунального закладу «Запорізька обласна філармонія»

Запорізької обласної ради

від усього серця вітає Вас – головного диригента академічного симфонічного оркестру Запорізької обласної філармонії, народного артиста України із

Днем народження!

 

Висловлюємо Вам слова  щирої вдячності та захоплення Вашим безмежним талантом – нести світові красу, щирість почуттів та любов до музики!

Ви –  яскравий музикант, талановитий диригент за довгі роки відданого служіння музиці здобули заслужену повагу колег, широке визнання і любов слухачів.Ваш багатогранний творчий доробок збагатив культуру не тільки Запоріжжя, а й всієї України. Високо цінуємо Ваш професійний досвід, завдяки якому оркестр по праву займає провідне місце у  симфонічному мистецтві країни.

Нехай ще багато років не вщухають бурхливі овації шанувальників Вашої творчості, а безмежна любов до музики і надалі надихає Вас на створення феєричних концертних програм та втілення новітніх музичних проектів.

Бажаємо Вам разом з колегами-музикантами та колективом академічного симфонічного оркестру невгасимого натхнення, міцного здоров'я, благополуччя, безмежної енергії, високих творчих злетів і нових тріумфів в ім`я високої музики!

Нехай палає у душі вогонь мистецтва!

 

За дорученням колективу,                                

з повагою

генеральний директор,                               

заслужений працівник

культури України                                                                         Ірина  Конарева

Опубліковано в Новини