Фільтрувати матеріали за датою: лютого 2019 — Запорізька обласна філармонія
Четвер
28
лютого
18:00

ПІД МУЗИКУ ВІВАЛЬДІ

Антоніо Вівальді ... Це ім'я вже протягом півтора століття, немов магніт, притягує мільйони шанувальників музики у всьому світі. Здобуті з небуття на початку ХХ століття його твори відразу прикували до себе увагу виконавців, слухачів і музикантів своєю оригінальністю, витонченою мелодійністю і майстерною оркестровкою. Вівальді став основоположником нового жанру –   концерту для соло інструменту з оркестром, і написав у цьому жанрі понад 600 творів. Також він автор 90 опер, понад 100 сонат, безлічі ораторій, мес і камерно-інструментальних творів. У програмі «Під музику Вівальді» прозвучать одні з найяскравіших творів італійця: Концерт для скрипки з оркестром ля мінор з циклу «Гармонійні натхнення», Концерт для 4-х скрипок і оркестру сі мінор, а також відомі «Пори року».
Атмосферу благородства й елегантності створить струнний ансамбль професійних  музикантів, які вже неодноразово підкорювали запорізьку публіку своєю майстерністю та філігранною грою. Це – артисти Запорізької обласної філармонії, лауреати та дипломанти міжнародних конкурсів: Володимир Галіченко (скрипка),  Іоланта Дамаскіна (клавесин), Андрій Мамчур (скрипка), Галина Мамчур (скрипка), Тетяна Гапотченко (скрипка); гості концертної програми: Ольга Кутакова (Дніпро), Костянтин Цацин (Дніпро), талановиті скрипалі  – Ярослав Ревуцький, Євген Гнєдиш, Анатолій Ревуцький, Олександр Горлов, Ігор Горський, Віктор Мякішев; віолончелі – Тетяна Шнайдер, Євген Сливко; контрабас – Валерій Карпенко.
Дорогі друзі! 28 лютого о 18. 00 Запорізька обласна філармонія запрошує всіх провести час у дивовижній компанії  вишуканої музики.  Чекаємо на зустріч!

Програма концерту

І  відділення
1. Концерт ля мінор для скрипки з оркестром RV
2. Концерт «Сільський» для струнного оркестру
3. Концерт для 2-х скрипок та оркестру ля мінор
4. Концерт для 4-х скрипок та оркестру сі мінор


ІІ  відділення
  Концерт для скрипок з оркестром «Пори року»

Опубліковано в Афіша
Середа
27
лютого
19:00

Младенец напрокат

Опубліковано в Афіша
Вівторок
26
лютого
19:00

Тимур Шаов

Опубліковано в Афіша
Неділя
24
лютого
19:00

Hard Rock Show

Опубліковано в Афіша

Велика музика великих країн

ІТАЛІЯ

Музично-пізнавальна програма для дітей

Академічний симфонічний оркестр

           Головний диригент-народний артист України Вячеслав Редя

         Програма "Велика музика великих країн. Італія"- це захоплююча подорож у країну яскравого сонця і безкрайнього моря, самої вишуканої архітектури і живопису, найдивовижніших пісень і неповторної музики... Країна, назва якої співзвучна самій Музиці!

       Культура неповторної Італії, музика та історії з життя великих композиторів - все це в новій концертній програмі академічного симфонічного оркестру врамках мистецького проекту "Філармонія-дітям".

       Прозвучать твори А. Вівальді, О. Респігі, П. Чайковського, Ф. Мендельсона та інших видатних композиторів.

Ціна квитка -60 грн.

Квитки продаються в касах обласної філармонії та білетної агенції musin.zp.ua

Каса: 236-44-67

Довідки: 236-99-77, 236-44-85

Опубліковано в Афіша
П'ятниця
22
лютого
19:00

Ті ще зайчики

Опубліковано в Афіша

ЛІСОВА ПІСНЯ

Академічний козацький ансамбль пісні і танцю "Запорожці"

Художній керівник-заслужений діяч мистецтв України ЛІЛІЯ ГРИНЬ

    Театралізована програма академічного козацького ансамблю пісні і танцю "Запорожці" - це оригінальне прочитання фрагментів з драми-феєрії "Лісова пісня" української поетеси Лесі Українки.

  Постановка поєднує класичні романси відомих українських композиторів: К.Стеценка, Д.Січинського, В.Кирейка, О.Білаша, О.Левицького, хорові твори, поезію видатного митця - Лесі Українки з яскравим колоритом сучасної хореографії. Це своєрідний синтез музики, чистих почуттів та любові до рідного краю.

Ціна квитка від 70 грн.

Опубліковано в Афіша
Четвер
21
лютого
10:33

НАЗАВЖДИ В НАШІЙ ПАМ׳ЯТІ

     З метою відзначення Дня Героїв Небесної Сотні та вшанування подвигу учасників Революції Гідності, які віддали своє життя за щасливе майбутнє Батьківщини, її свободу, соборність та демократію, 20 лютого творчий колектив Запорізької обласної філармонії провів тематичну концертну програму «Назавжди в нашій пам'яті» для учнів Запорізької гімназії № 50.
     Насамперед хвилиною мовчання та композицією «Плине кача» присутні у залі вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні – наших мужніх співвітчизників, які віддали життя за свободу й незалежність України. А далі – зі щирою вдячністю за неоціненний подвиг героїв сучасності та з вірою у майбутнє прозвучали музичні композиції та патріотична поезія у виконанні солістів і колективів Запорізької обласної філармонії.
     Цього дня зі сцени лунали кращі зразки класичної та народної музики, твори сучасних українських композиторів, сповнені любові до рідного краю. Слухачі насолоджувалися ліричними композиціями: «Мелодія» М. Скорика, «Прелюдія Ре бемоль мажор» Л. Ревуцького, «Кохана» І. Поклада, «Дивлюсь я на небо» В. Заремби, «Запроси мене у сни» В. Івасюка, І. Карабиця «Де вітер землю голубить», «У лузі, у лузі червона калина», І. Сльоти «Встань, козацька славо» та іншими. В проникливе та емоційне виконання артисти вклали вдячність і повагу до вічного подвигу Героїв. Своє мистецтво гостям дарували: лауреати міжнародних конкурсів Володимир Галіченко (скрипка), Іоланта Дамаскіна (фортепіано), солісти Вікторія Шестакова (сопрано), Тетяна Лаврик (сопрано), дипломант Всеукраїнського фестивалю-конкурсу народної хореографії ім. Павла Вірського, лауреат Всеукраїнських та міжнародних конкурсів і фестивалів козацької пісні, лауреат премії ім. І. Паторжинського Українського фонду культури, кавалер Ордену запорізької обласної ради «За заслуги перед Запорізьким краєм» ІІІ ступеня – академічний козацький ансамбль пісні і танцю «Запорожці», художній керівник заслужений діяч мистецтв України Лілія Гринь. Ведучі заходу – Анна Миронова та Юлій Гаврилов.
     Після закінчення концерту глядачі нагородили артистів щирими оплесками й висловили слова вдячності за прекрасну програму, майстерне виконання музикантів та вагомий внесок у формування молодої свідомої нації. А від керівного складу гімназії на адресу адміністрації філармонії надійшла Подяка за проведення концерту.
     Концертні програми Запорізької обласної філармонії виховують в юних запоріжцях глибокі патріотичні почуття, вдячність тим, хто віддав життя за країну; сприяють формуванню активної громадянської позицію щодо єдиної, цілісної держави, плекають повагу, толерантність до інших   народів,  розвивають бажання стати гідними громадянами.

Опубліковано в Новини

      

    Запорізька обласна філармонія продовжує прекрасну традицію естетичного виховання молодого покоління та популяризації національної культури серед мешканців Запорізької області.
     Так, в рамках мистецького проекту «Філармонія – дітям», 19 лютого академічний козацький ансамбль пісні і танцю «Запорожці», художній керівник – заслужений діяч мистецтв України Лілія Гринь завітав до м. Оріхів з музичною програмою «Будьмо козаками».
     Присутня у залі учнівська молодь навчальних закладів  Оріхівської, Комишуваської, Малотокмачанської, Преображенської  і Таврійської об’єднаних територіальних громад почули цікаві історії про славетні події із життя козаків острова Хортиця. Яскраві сценки, розіграні артистами академічного козацького ансамблю пісні і танцю    «Запорожці», ввели глядачів в атмосферу подій сивої давнини та дали змогу опинитися в центрі історичних подій. Так, завдяки їм, маленькі глядачі побачили, як козаки писали листа турецькому султану та, як на Січі дізнавались, котрий з козаків найшанованіший.
Культура кожного народу починається зі знання власної історії та народної творчості.           Гості концерту познайомилися з видатними особистостями України – отаманами та гетьманами, почули найщиріші українські пісні. Спектр настроїв та сюжетів музичних творів коливався від ніжних, ліричних освідчень у коханні до завзятих, героїчних пісень-закликів, від жартівливих гуморесок до епічних дум.
     «Запорожці» продемонстрували всю красу і милозвучність української мови й пісні, високу професійну майстерність виконання та артистизм. Додали особливого колориту неповторні національні костюми. Майстерність музикантів, запальні мелодії та цікавий сюжет створили святковий настрій та подарували незабутні спогади малюкам. Емоції переповнювали слухачів, які від щирого серця дякували артистам за чудове свято музики. А творчий колектив філармонії, в свою чергу, висловив слова вдячності за організацію заходу провідному інспектору відділу освіти, культури, туризму, молоді і спорту Оріхівської райдержадміністрації Досаєвій Тетяні Всеволодівні, та начальнику відділу культури, туризму та охорони культурної спадщини виконавчого комітету Оріхівської міської ради Качур Олені Дмитрівні, за сприяння.
     Артисти й колективи обласної філармонії і надалі з радістю даруватиме своє мистецтво, дбатиме про духовний розвиток та культурне дозвілля маленьких мешканців району та області.

Опубліковано в Новини
Сторінка 1 із 3
Купити та забронювати квитки Ви можете
як на нашому сайті, так і за телефонами
236-44-67, 701-0-107,
(099) 701-0-107,
(093) 701-0-107,
(098) 701-0-107.
« Лютий 2019 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28      

Пошук по сайту