Володимир МАЛАЦАЙ

Провідний майстер сцени

 

Малацай Володимир Петрович у 1974 році закінчив Іванівське державне музичне училище за спеціальністю «Сольний спів».

З 1992 року працює як соліст-вокаліст в групі музичного  лекторію Запорізької обласної філармонії.З 2002 року працює на посаді провідного майстра сцени.

     Репертуар   В.П. Малацая  дуже різноманітний за своїми жанрами: арії з опер та оперет, народні російські та українські пісні, класичні романси П.Чайковського, М. Глінки, С. Рахманінова, С. Даргомижського,  романси зарубіжних композиторів-класиків, також сучасні авторські пісні. Має досвід роботи з симфонічним оркестром.

За роки роботи у філармонії виявив себе як талановитий та працелюбний співак. Наділений благородним та яскравим тембром голосу (баритон).

          У різні часи артистом було підготовано багато різноманітних сольних програм,  таких як: концерт «Цикл сонетів Шекспіра» (музика Д. Кабалевського), сольний концерт старовинного російського романсу «Но  я вас все-таки люблю», «О любви и не только»,  концерт «Від Глінки до Свиридова», «Пісні минулих літ», «Пісні воєнних років», «З музикою наодинці» та інші.

         У 2004 році нагороджений почесною грамотою Міністерства культури і мистецтв України «За вагомий особистий внесок у створення духовних цінностей та високу професійну майстерність».