Фільтрувати матеріали за датою: Середа, 30 січня 2019 — Запорізька обласна філармонія

     Заслужена артистка України Ольга Беженарь –  відома особистість, талановита і багатогранна артистка, все її життя пов’язане із музикою бандури. Ще з дитинства артистка закохалася в цей інструмент, а з 2002 року вона активно пропагує бандурне мистецтво та популяризує українську пісню як солістка Запорізької обласної філармонії.
     Бандура – інструмент колосальних можливостей – оригінальна не лише за формою і зовнішнім виглядом, але і за внутрішнім змістом. У різні часи бандурна музика посідала чинне місце у традиційному українському мистецтві, а останні роки її активно включають до програм сучасного напрямку, переосмислюючи й доповнюючи культурне надбання. І наразі бандура – дуже затребуваний  мистецький інструмент, який знаходиться на вершині своєї популярності.
     30 січня у концертному залі імені М.І. Глінки  слухачі дізнаються  про минуле, сучасне та майбутнє музики бандури. Бандуристка продемонструє неповторний звук, безмежні можливості, красу та чарівність унікального народного інструменту. Бандура прозвучить у поєднанні з органом, пан-флейтою, губною гармонікою та в супроводі симфонічного оркестру!
     У концерті беруть участь: академічний симфонічний оркестр Запорізької обласної філармонії під керуванням народного артиста України Вячеслава Реді та улюблені солісти філармонії
      У програмі – класична та народна музика, твори зарубіжних і сучасних українських композиторів.  
      На вас чекає вечір незабутніх вражень від нового світу та сяйва бандури!

Опубліковано в Афіша