Юлія ЯКСА

Провідний майстер сцени

 

Кір'янова Юлія Вікторівна народилася 20 травня 1978 року у місті Запоріжжя, Україна. У 1998 році закінчила Запорізьке музичне училище ім.П.І. Майбороди та у 2010 році вступила до Запорізького національного університету, який закінчила у 2014 році за спеціальністю «Театральне Мистецтво» і отримала кваліфікацію «Актор театру та кіно, керівник народного театру», спеціалізація «Сольний спів».

У Запорізькій обласній філармонії Юлія працює з жовтня 2014 р. на посаді артистки солістки-вокалістки вищої категорії. Цю посаду вона здобула за результатами проведеного конкурсу на заміщення вакантних посад художнього та артистичного персоналу.

Юлія Вікторівна обдарована співачка з яскравим тембром вокалу. Широкий діапазон голосу дозволяє виконувати твори класиків та сучасних композиторів. Виконує сольні вокальні партії у концертах академічного симфонічного оркестру.

Як талановита артистка Юлія брала участь у постановці ландшафтного театралізованого дійства «Запорожець за Дунаєм» у одній із головних ролей – Одарки. Учасниця проекту Міністерства культури України «Зброя культури - 2015». Юлія   – постійний учасник знакових концертів та святкових заходів Запорізької обласної філармонії. Як солістка-вокалістка, разом з колективом обласної філармонії веде широку просвітницько-виховну роботу серед молоді, активно бере участь у благодійних концертах для військовослужбовців, учасників АТО та їх сімей у м. Запоріжжі та області.

У 2015  та 2018 роках у Запорізькій обласній філармонії відбулись великі сольні концерти Кір'янової Юлії.

Артистка постійно збагачує свій репертуар, співпрацює з багатьма колективами м. Запоріжжя. Веде плідну педагогічну та концертну діяльність.