Фільтрувати матеріали за датою: Вівторок, 07 листопада 2017 — Запорізька обласна філармонія

Шановні колеги!

Дорогі друзі!

Колектив комунального закладу «Запорізька обласна філармонія»

Запорізької обласної ради

щиро вітає вас із професійним святом –

 

ВСЕУКРАЇНСЬКИМ ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ КУЛЬТУРИ ТА МАЙСТРІВ НАРОДНОГО МИСТЕЦТВА!

 

    Це свято – винагорода за вашу повсякденну працю, віддане служіння мистецтву. Культурні надбання та національні традиції – це багатство кожної країни. Завдяки вам, професіоналам сфери культури та мистецтва, ми спілкуємося з дивовижним світом краси, долучаємося до невичерпних джерел духовності та людської мудрості.
    Культура сьогодення має свій особливий і неповторний колорит – могутні традиції поєднуються з новітніми поглядами, технологіями і є віддзеркаленням сучасності. Ви повертаєте із забуття, оберігаєте та розвиваєте народні традиції та ремесла, забезпечуєте пам’ять поколінь та створюєте справжні шедеври європейського рівня.
    Віримо, що це свято подарує вам душевну злагоду, натхнення в роботі заради ствердження ідеалів Добра, Любові і Краси! Нехай здійсняться всі ваші життєві плани, надії і мрії, а кожен день буде світлим і сонячним та дарує нові професійні перемоги. Бажаємо вам творчого ентузіазму, незгасимого прагнення радувати та дивувати оригінальними мистецькими проектами, а у вашому особистому житті нехай розквітає щастя, панує родинний затишок, тепло, злагода та благополуччя.
   Впевнені, що ніколи не згасне вогонь мистецтва у наших серцях!

 

За дорученням колективу,

з повагою

генеральний директор,

заслужений працівник

культури України                                                                                        Ірина Конарева

Опубліковано в Новини

Напередодні Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва, 6 листопада 2017 року у прес-центрі «Журналіст» ЗОО НСЖУ відбулася прес-конференція творчого колективу Запорізької обласної філармонії. Доволі незвичний початок для подібних заходів влаштували артисти козацького ансамблю пісні і танцю «Запорожці», виконавши українську народну пісню «Коса в'ється до пояса». Журналісти із захватом слухали солістів ансамблю: Віталія Богданова, Оксану Смотрову, Віктора Храмова, Ірину Котлярову у супроводі керівника оркестру ансамблю Олега Кугаєвського.

Козацький ансамбль пісні і танцю «Запорожці»  існує вже 24 роки, основна мета колективу пропаганда та популяризація українських звичаїв та мистецтва Запорізького краю. 5 жовтня, рішенням Експертної комісії Міністерства культури України з питань надання статусу академічного творчим колективам України в галузі музичного мистецтва, козацькому ансамблю пісні і танцю «Запорожці» комунального закладу «Запорізька обласна філармонія» Запорізької обласної ради надано статус академічного.  

Про цю знаменну подію для мистецького життя колективу розповіла художній керівник ансамблю «Запорожці», заслужений діяч мистецтв України  Лілія Гринь. У привітальному слові вона звернулася до присутніх зі словами вдячності: «Дякую усім за високу оцінку, як ансамблю вцілому, так і  кожного окремого артиста,  низькій уклін особисто генеральному директору Запорізької обласної філармонії, заслуженому працівнику культури України Ірині Конаревій за підтримку та довіру».

Художній керівник козацького ансамблю розповіла про плідний і насичений творчий шлях колективу, зазначила знакові прем’єрні програми, серед яких ландшафтні вистави «Запорожець за Дунаєм», та фольк-мюзикл «Покровський ярмарок». Лілія Олександрівна зазначила, що колектив постійно знаходиться у творчому пошуку, експериментує з синтезом жанрів та стилів. Так, 25 листопада відбудеться ексклюзивна прем’єра концерту «Folk аnd Rock», де колектив проявить себе у новому цікавому амплуа. Спільно з запорізьким гуртом «Far4» артисти виконають пісні з репертуару Тіни Кароль та гуртів «Океана Ельзи», «Скрябін» та інших зірок української естради.

     Сезон для ансамблю обіцяє бути яскравим на нові концертні програми. 17 листопада ансамбль «Запорожці» завітає до Херсонської області з привітаннями до Дня працівників сільського господарства. 20 листопада колектив візьме участь у черговому турі Всеукраїнського фестивалю-конкурсі народної хореографії ім.Вірського у Національному академічному театрі опери і балету ім.Т.Г.Шевченка. Продовжуючи музично-естетичне виховання та популяризацію української музики проходять програми для дітей в рамках мистецького проекту «Філармонія-дітям»: «Будьмо козаками», «Пригоди Крутого вуса», «Козацька вольниця».

     На завершення зустрічі учасники прес-конференції викликали «На біс» артистів хору козацького ансамблю «Запорожці». Всі присутні зарядились гарним настроєм та позитивними емоціями! 

Опубліковано в Новини
Купити та забронювати квитки Ви можете
як на нашому сайті, так і за телефонами
236-44-67, 701-0-107,
(099) 701-0-107,
(093) 701-0-107,
(098) 701-0-107.
« Листопад 2017 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      

Пошук по сайту

Календар новин

« Листопад 2017 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30