Фільтрувати матеріали за датою: Понеділок, 04 грудня 2017 — Запорізька обласна філармонія

Мистецький колектив Запорізької обласної філармонії завжди радо вітає гостей із різних міст та країн світу. Адже для музикантів обмін досвідом  є невід׳ємною частиною для збагачення репертуару та творчого вдосконалення. 2 грудня у концертному залі імені М.І. Глінки запоріжці насолоджувалися прекрасною музикою, а артисти академічного симфонічного оркестру Запорізької обласної філармонії мали чудову нагоду попрацювати під керівництвом видатного диригента із Варшави – Сергія Хоровця.

Для музиканта характерні стриманість, акуратність, чіткість та, навіть, оригінальність диригентських жестів. «Слов'янські танці» Антоніна  Дворжака вражали своїм різнобарв'ям, захоплюючою енергією. Тут переплелися в одне ціле яскраві та характерні танці: соусетска, скочна, фуріант, екосес, полька, менует, поетичні замальовки чеської природи і українська думка (№2). Вісім п'єс видатного композитора вже протягом півтора століття захоплюють як вибагливих професіоналів, так і звичайних любителів музики. Прозора інструментовка, танцювальні ритми та інтонації народних мелодій малювали перед глядачами яскравий колорит Чехії.

Другий відділ концерту був представлений відомим твором Сергія Рахманінова Концерт для фортепіано з оркестром № 2. Виконати цей музичний шедевр приїхав до Запоріжжя провідний концертуючий піаніст, за твердженням преси, один з найкращих піаністів сучасності, лауреат міжнародних конкурсів Олег Полянський (Німеччина). Виконавцю притаманні міць, енергія, ансамблева чуттєвість та, звичайно, довершена техніка. Твір заворожив глядачів з перших звуків. А на завершення піаніст виконав, на прохання публіки, Експромт Ф.Шуберта.

Виконуючи твори, кожен артист академічного симфонічного оркестру вкладав у свою роботу душу, аби якомога краще відобразити всю красу музики та донести до слухачів задум композитора. На сцені оркестр – як одне ціле і глядачі завжди відчувають велику, позитивну енергетику, якою артисти з ними діляться.

Довгі бурхливі оплески по закінченні концерту були кращою винагородою музикантам та головним доказом їх виконавської майстерності.

Чекаємо на нову зустріч вже 10 грудня о 12.00 в рамках мистецького проекту «Філармонія - дітям» з концертною програмою «Естрадний променад», головний диригент – народний артист України Вячеслав Редя.

Опубліковано в Новини
Понеділок
04
грудня
15:25

ЗВУЧИТЬ КОШТОВНИЙ ДІАМАНТ

Мабуть один з найзагадковіших та найнеповторніших явищ у музичному мистецтві – це людський голос. Дійсно, голос кожної людина це унікальний скарб, це коштовний алмаз. Але щоб він став справжнім діамантом потрібні постійна праця, тренування, самовдосконалення. Солістка Запорізької обласної філармонії Вікторія Шестакова пройшла вже частину цього нелегкого шляху становлення і досягла високого професіоналізму у співацькій сфері. Насолодитися її голосом та прекрасними зразками світових музичних шедеврів запоріжці змогли 1 грудня 2017 року у камерній залі Запорізької обласної філармонії на творчому вечорі «Запрошує Belcanto».

 Концертна програма не даремно була названа саме цим терміном, що в перекладі з італійської означає «прекрасний спів». Ніжний, світлий та водночас яскравий голос виконавиці  заповнив своїм звучанням весь простір зали. Вікторії притаманні наспівність, глибина, технічна досконалість, а ще дуже важлива риса для музиканта – розуміння та втілення настрою, образу виконуваного твору. Саме тому при всім розмаїтті стилів, жанрів творів концертної програми солістка змогла передати індивідуальність кожного з них. Глядачі насолоджувалися прекрасними зразками музики різних напрямків – від класики, романтизму, веризму до номерів з сучасних мюзиклів та поп-музики. Ніжні, наспівні, чуттєві композиції К. Сен-Санса, Ж. Оффенбаха, Дж. Пуччіні, Л. Деліба, А. П’яццолли, Х. М. Кано перемежовувались з пристрасними, запальними та жвавими творами Ж. Бізе, Дж. Россіні, Л. Дала. На концерті свою творчість слухачам дарували і колеги Вікторії – провідні майстри сцени Юлія Якса та Микола Квєтков. Прекрасний інструментальний супровід забезпечили струнний квартет у складі: Володимир Галіченко (скрипка), Андрій Мамчур (скрипка), Олег Попруженко (альт), Андрій Семеренко (віолончель) та концертмейстер Лариса Гнєдиш. Розповіла про творчий шлях виконавиці та зробила екскурс в історію бельканто ведуча – заслужений працівник культури України Алла Ходакова.

Багато теплих, щирих слів подяки за прекрасну музику та побажань нових творчих звершень звучали цього вечора на адресу артистки від колег і друзів, а публіка дякувала бурхливими оплесками та квітами.

Опубліковано в Новини
Понеділок
04
грудня

МУЗИКА ДЛЯ КОЖНОГО

     Подарунки – це завжди приємно, а особливо коли це подарунок, що підіймає настрій, збагачує духовний світ і залишає найкращі спогади.
Запорізька обласна філармонія зробила такий подарунок для всіх, хто любить музику і цінує філармонійне мистецтво. 28 листопада у рамках соціально-мистецької акції «Музика рідного краю» відбувся яскравий концерт. Вартість квитків складала лише 30 грн.!
     Україна – багатогранна, духовно багата країна, з щирим народом і мелодійною мовою. Саме нашій прекрасній батьківщині і рідним схилам Дніпра був присвячений концерт. Для своїх глядачів колектив філармонії підготував душевну концертну програма, яка відображає всю велич козацького карю та красу мистецтва.
     На сцені свою майстерність гостям заходу дарували провідні колективи: академічний козацький ансамбль пісні і танцю «Запорожці», художній керівник – заслужений діяч мистецтв України Лілія Гринь, ансамбль бандуристів «Божена», керівник – заслужена артистка України Ольга Беженарь та артисти Запорізької обласної філармонії Юлія Якса (сопрано), Людмила Уракова (естрадний вокал), Поліна Гонтар (естрадний вокал), Богдан Хижняк (баритон) та Володимир Галіченко (скрипка).
     Запальні та ліричні, українські народні та сучасні композиції звучали цього вечора в обласній філармонії. Ніжні, улюблені пісні «Гуцулка Ксеня», «Два кольори», «Чорнобривці» доторкнулися до найпотаємніших куточків душі, а «Троянда ружа» «Ти - найкраща» та інші наповнили серця романтичним настроєм.
     Ансамбль «Запорожці» радував своїх прихильників композиціями у новому амплуа: пісня «Мить» із репертуару гурту «Океан Ельзи» полонила всіх присутніх, а українські народні пісні «Гай, гай зелененький» та «Їхали козаченьки» додали національного колориту.
     Глядачі змогли насолодитися і хореографічною майстерність від артистів балету ансамблю «Запорожці» у постановці «Чорноморець іде».
Ще багато прекрасних композицій прозвучало в програмі, подарувавши всім чудовий настрій. Фінальна пісня «Україна – це ми» у виконанні всіх учасників концерту стала гідним завершенням музичного свята. Публіка тепло приймала артистів та дякувала за професіоналізм та щирі емоції.

Опубліковано в Новини
Купити та забронювати квитки Ви можете
як на нашому сайті, так і за телефонами
236-44-67, 701-0-107,
(099) 701-0-107,
(093) 701-0-107,
(098) 701-0-107.
« Грудень 2017 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Пошук по сайту

Календар новин

« Грудень 2017 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31