Фільтрувати матеріали за датою: Середа, 28 лютого 2018 — Запорізька обласна філармонія
Середа
28
лютого
12:44

МУЗИЧНА СІNEMA У ФІЛАРМОНІЇ

Насолодитися культурним відпочинком у вихідний день запоріжці мали змогу 24 лютого 2018 року у концертній залі ім.. М.І. Глінки Запорізької обласної філармонії. Цікаву музичну програму «Музика кіно» слухачам подарували артисти академічного симфонічного оркестру під орудою головного диригента, народного артиста України В'ячеслава Реді.
Більш як 20 найвідоміших та найулюбленіших фільмів ХХ-го століття та сучасності городяни згадали завдяки відомим саундтрекам, які можна цілком вважати самостійними творами. Дійсно, здавалося б музика у кіно має досить опосередковане значення, її функція лише у створенні фону… Та справжні майстри ніколи не обмежувались таким завданням, їх композиції вражають яскравістю та різноманіттям образів, реалістичним змалюванням характерів персонажів, довершеністю форми, багатством засобів виразності та інструментальної палітри. Це – справжні музичні шедеври, які не приховуються за сюжетом фільму і часто знаходять свого слухача.
Втім, академічний симфонічний оркестр розкрив перед слухачами справжню красу композиторського почерку, завдяки високому професіоналізму, занурив в атмосферу кінострічок із захоплюючим сюжетом. Музична програма вражала своїм різноманіттям настроїв та стильових напрямків. Ліричні, ніжні, а інколи і трагічні інтонації можна було почути у музиці до кінофільмів «Мій лагідний і ніжний звір», «Список Шиндлера», «Службовий роман». Проте додали позитиву та життєрадісних емоцій, танцювальних ритмів саундтреки до фільмів «Бережись автомобіля», «Іван Васильович змінює професію», «Рожева пантера», «Ва-банк», «Вісім з половиною». Всі композиції вимагали від артистів технічної досконалості, почуття ансамблю, знання специфіки жанру кіномузики. У якості солістів свою майстерність продемонстрували артисти оркестру – заслужений артист України Віталій Солом׳янчук (маримба), заслужена артистка України Ілона Турчанінова (фортепіано), Сергій Новіков (най), Ігорь Небогін (кларнет, саксофон), Ярослав Ревуцький (скрипка), Іван Гудзь (труба) та Диксиленд артистів оркестру.  
Історію зародження кіно, її розвиток на вітчизняному та закордонному просторі, а також цікаві факти з біографії відомих кіно композиторів, їх незабутні кіношедеври розповіла ведуча Світлана Холод. Так, запоріжці дізнались або освіжили в пам’яті імена таких митців як І. Дунаєвський, А. Хачатурян, А. Петров, О. Зацепін, Е. Морріконе, Г. Манчіні, Н. Рота, Дж. Уільямс, В. Косма та багато інших. Одні з цих композиторів писали опери, симфонії, балети, інші – джаз та естрадні композиції, та все ж таки більшість з них прославили саме кінофільми, до яких вони створили музику.
Насичена концертна програма, повна глядацька зала та бурхливі оплески вкотре підтвердили професіоналізм артистів академічного симфонічного оркестру Запорізької обласної філармонії та любов глядачів до музичного мистецтва.
5,6, та 7 березня у концертному залі імені М.І. Глінки колектив вітатиме всіх жінок з чарівним святом весни. Тож, чоловіки, не зволікайте – даруйте коханим любов, щирі почуття, яскравий настрій  і прекрасну, прекрасну  музику разом з академічним симфонічним оркестром у святковій програмі «Формула кохання»!

Опубліковано в Новини

Яскрава, запальна програма чекала на запоріжців 23 лютого 2018 року у  концертному залі ім. М.І.Глінки Запорізької обласної філармонії від шоу-дуету баяністів «VIVA».
Колектив був створений у 2007 році і з того часу завоював прихильність публіки на вітчизняних та закордонних сценах. Молоді артисти – заслужений артист України Олег Подольський та лауреат всеукраїнських і міжнародних конкурсів Владислав Власков – харизматичні, темпераментні музиканти, які гостро відчувають різноманітні емоції в музиці і втілюють їх у виконанні.
Для всіх гостей цього вечора артисти виконали відомі музичні композиції Й. С. Баха, В.А. Моцарта, а також свої власні аранжування й обробки, попурі на відомі народні пісні.  А для цінителів академічної музики та прихильників сольного виконання, без втручання комп’ютерних засобів, свою майстерність продемонстрував Андрій Фесенко – викладач Вищого Сумського музичного училища мистецтва і культури. Багатогранність тембру баяну втілилась у використанні артистом музики різноманітних жанрів – фортепіанної, скрипкової, симфонічної. Так, у концерті пролунали такі шедеври світової класики, як «Пори року» Антоніо. Вівальді, Прелюдії Олександра Скрябіна, фрагменти з балету «Любов до трьох апельсинів» Сергія Прокоф’єва та інші.
Глядачі отримали багато позитивних емоцій від музичної програми, а самі артисти відчули гостинність запоріжців та особливий емоційний посил, який віддала їм публіка. Колективу Запорізької обласної філармонії на чолі з генеральним директором, заслуженим працівником України Іриною Конаревою музиканти висловили слова вдячності за теплий, щирий прийом та були просто у захваті від самої будівлі філармонії та акустичних  властивостей концертного залу, який їм нагадав кращі європейські філармонійні заклади. Колектив пообіцяв знову завітати до Запоріжжя та порадувати глядачів новою цікавою програмою.

Опубліковано в Новини
Купити та забронювати квитки Ви можете
як на нашому сайті, так і за телефонами
236-44-67, 701-0-107,
(099) 701-0-107,
(093) 701-0-107,
(098) 701-0-107.
« Лютий 2018 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28        

Пошук по сайту

Календар новин

« Лютий 2018 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28