• Академічний симфонічний оркестр

  • Академічний козацький ансамбль пісні і танцю "Запорожці"

  • Ансамбль бандуристів "БОЖЕНА"

  • 1
  • 2
  • 3
Фільтрувати матеріали за датою: Неділя, 22 жовтня 2017 — Запорізька обласна філармонія

Яскрава програма від козацького ансамблю пісні і танцю «Запорожці» Запорізької обласної філармонії, художній керівник – заслужений діяч мистецтв України Лілія Гринь!

Артисти подарують нову,насичену музичну  програму. На глядачів чекає блискуче поєднання українського фольклору, оригінальних аранжувань, запальних ритмів та неперевершених хітів вітчизняної естради ХХ сторіччя.

У концерті прозвучать твори відомих українських композиторів – О. Білаша, П. Майбороди, В. Івасюка, І. Карабиця, перлини української хорової класики, самобутні обробки народних пісень, а яскрава хореографія в сучасних постановках додасть щирих емоцій.

Побачити артистів  козацького ансамблю у нових незвичних амплуа запрошуємо 22 жовтня у концертному залі імені М. І. Глінки Запорізької обласної філармонії.

Опубліковано в Афіша

МУЛЬТКОНЦЕРТ

ПРЕМ׳ЄРА!

Дорогі друзі! Увага-увага!

Для всіх, хто обожнює мультфільми! Для справжніх героїв та найчарівніших принцес. Для тих, хто вивчив всі серії улюблених мультфільмів та знає напам'ять всі пісні найкращих та найпопулярніших мультстрічок! Прем’єра нового сезону – «МУЛЬТКОНЦЕРТ»!

В музичній програмі для дітей прозвучать класичні версії пісень з легендарних мультфільмів: «Слідами бременських музикантів», "Смішарики", "Маша та Ведмідь", "" . Вас зачарують оновлені варіанти багатьох відомих композицій в сучасному аранжуванні.

Малята почують найкращі пісні з мультфільмів світового лідера кіноіндустрії компанії «WaltDisneyProductions»: музику до оскароносних мультфільмів  «Красуня і чудовисько» та «Король Лев».

Впевнені, що разом з артистами Запорізької обласної філармонії, маленькі слухачі залюбки співатимуть дуже популярні пісні з сучасних мультфільмів «Маша і Ведмідь», «Смішарики» та ще раз із задоволенням поринуть у яскравий світ мультфільмів..

Музична програма для дітей «МУЛЬТКОНЦЕРТ» - це чудовий настрій, чергова приємна зустріч із знайомими дитячими піснями та веселими розвагами, участь у музичних іграх!

Завітайте на музичну програму «МУЛЬТКОНЦЕРТ» в рамках митецького проекту «Філармонія - дітям» і подаруйте всій сім׳ї справжнє родинне свято!

Квитки продаються в касі  філармонії та на сайтах filarmonic.zp.ua і musin.zp.ua

Телефон каси обласної філармонії:         236-44-67

Телефони білетної агенції musin.zp.ua  (061) 701-0-107

                                                                    (093) 701-0-107

                                                                    (098) 701-0-107

                                                                    (099) 701-0-107

 

       

Опубліковано в Афіша