• Академічний симфонічний оркестр

  • Академічний козацький ансамбль пісні і танцю "Запорожці"

  • Ансамбль бандуристів "БОЖЕНА"

  • 1
  • 2
  • 3
Фільтрувати матеріали за датою: П'ятниця, 27 жовтня 2017 — Запорізька обласна філармонія
П'ятниця
27
жовтня
18:00

КОНЦЕРТ ОРГАННОЇ МУЗИКИ

Шановні глядачі!

Звертаємо вашу увагу! У зв’язку з хворобою Жана Марі Леруа (орган, Франція) у концерті Органної музики, який відбудеться 27 жовтня о 18.00 у концертному залі ім.М.І.Глінки візьме участь соліст Національного будинку органної та камерної музики України, лауреат міжнародних конкурсів Максим Сидоренко (орган, Київ) та лауреат міжнародних конкурсів Марія Хилько (орган, Київ)

Приносимо вибачення за створені незручності.

Для довідки:

Соліст Національного будинку органної та камерної музики України, лауреат міжнародних конкурсів Максим Сидоренко (орган, Київ).

Закінчив Київську консерваторію за двома спеціальностями (фортепіано, 1995; орган, 2001) та аспірантуру Національної музичної академії України (2005). Удосконалював свою виконавську майстерність в Австрії (Universität für musik unddarstellende kunst), брав участь у безлічі мастеркласів відомих музикантів з Європи й США, вивчаючи особливості органних шкіл.Коло його інтересів досить широке: від барочної музики - до прем'єрних виконань творів сучасних українських композиторів; від запису органної музики до фільмів, телепрограм – до участі в неакадемічних етнопроектах чи театральних виставах. Максим Сидоренко гастролює по Україні та за її межами (Польща, Німеччина, Австрія, Іран); виступає з провідними виконавцями й колективами, диригентами, бере участь у числених міжнародних фестивалях ("Кyїv-Music-Fest", "Organum", "Червона рута", "Livadia-Fest", "Співочі тераси", "Срібний Дзвін", "Гоголь Fest", "Koktebel-Jazz", та багато інших). Гру музиканта вирізняє глибоке знання й відчуття стилю музики, що виконується; масштабність, майстерне використання багатих тембрових ресурсів органа й фортепіано, як під час сольного виконання, так і в ансамблях різного складу, з хором або оркестром.

І відділення

Виконує Марія Хилько

1. Й.С. Бах. Прелюдія і фуга соль мінор

2.  Й.С. Бах. Хоральна прелюдія «O Mensch, beveindein Sünde groß BWV 622»

3. Сезар Франк. Хорал № 2

4. Сезар Франк. Фантазія ля мінор

5. Вячеслав  Назаров. Цикл «Духовна музика»

ІІ віділення

Виконує Максим Сидоренко

1. Ієронімус Преторіус. І прийшов творець

2. Дітріх Буксдехуде. Прелюдія, фуга та чакона до мажор

3. Йоганн Себастьян Бах. Прелюдія та фуга мі мінор BWV 565

4. Вольфганг Амадей Моцарт/ Aveverumcorpus KV 618. Анданте фа мажор К V 616

5. Клод Дебюссі. Місячне сяйво

6. Шарль Марі Візор. Три частини з Симфонії № 4, f-moiiop. 13_№4.Toccata, Dolce, Finale

Опубліковано в Афіша