• Академічний симфонічний оркестр

  Академічний симфонічний оркестр

 • Академічний козацький ансамбль пісні і танцю

  Академічний козацький ансамбль пісні і танцю "Запорожці"

 • Ансамбль бандуристів

  Ансамбль бандуристів "БОЖЕНА"

 • 1
 • 2
 • 3
Фільтрувати матеріали за датою: березня 2018 — Запорізька обласна філармонія
Вівторок
27
березня
19:00

Лисапетний Батальйон

Опубліковано в Афіша

Прем'єра колективу

ДИКСИЛЕНД

артистів академічного симфонічного оркестру

Керівник - Дмитро МІТНІК

                 Мистецька  подія року! Вперше на сцені концертного залу імені Глінки!

         Презентація колективу ДИКСИЛЕНД артистів академічного симфонічного оркестру з програмою "Примари джазу"!

         Джаз – це особливий настрій, бачення світу і стан душі. Він такий різний, непередбачуваний… Сьогодні джаз - один із найпопулярніших жанрів мистецтва, у якого  мільйони прихильників.

         У прем'єрній концертній програмі ДИКСИЛЕНД дарує шанувальникам як "старий", улюблений традиційний джаз, так і новісучасні джазові стандарти.

         У репертуарі колективу: твори джазової класики різних стилів і напрямків у оригінальних обробках. Музиканти віртуозно виконують авторські імпровізації, креативно розвивають традиційний стиль і прийоми диксиленду та інших стилів джазу. Робота ансамблю заснована на принципі колективної творчості: художня фантазія кожного виконавця проявляється в створенні загальної композиції твору.

         З ансамблем виступає яскрава вокалістка Олександра Михайленко (LoraLains) -  найкраща джаз-women  Запоріжжя й відома співачка на  Україні.

         Прем'єрний концерт ДИКСИЛЕНДУ - це кращий джаз, що зазвучить у нерозривній гармонії з музичними ритмами ХХI сторіччя.

Ціна квитка від 90 грн

Квитки продаються в касах філармонії та білетної агенції musin.zp.ua

Каса: 236-44-67

Довідки: 236-99-77, 236-44-85

Опубліковано в Афіша

21 березня у концертному залі імені М.І. Глінки Запорізької обласної філармонії відбудеться унікальний концерт фортепіанної музики. Свою майстерність слухачам даруватимуть лауреати міжнародних конкурсів Віоліна Петриченко (Кьольн, Німеччина) та Артур Нікулін (Київ, Україна).

Віоліна Петриченко – наша землячка, народилася в м. Запоріжжя. Закінчила Київську Національну академію ім. П. Чайковського по класу фортепіано. Згодом навчалася в університеті музики «Франц Ліст» м. Веймар та в Кельнській вищій школі музики і танцю в професора Якоба Льойшнера. Віоліна – володарка численних нагород, стипендій, заохочувальних призів. Веде активну концертну діяльність, виступає в Німеччині, Голландії, Франції, Австрії, Іспанії, Чехії та Україні. Головною метою піаністки є знайомство європейської публіки з шедеврами української музики, зокрема творами В. Барвінського.

Артур Нікулін  закінчив Львівську Національну музичну академію імені М.Лисенка, де навчався в класі видатного піаніста, заслуженого артиста України Йожефа Ерміня.  Стажувався у відомих сучасних піаністів: Н. Штаркмана, М. Пєтухова, М.Крушельницької, Б.Гетцке, Т.Дюссо, Е.Рейес. Музикант активно гастролює. Виступає в кращих концертних залах України, Польщі, Швейцарії, Франції, Німеччини, Нідерландів з відомими камерними та симфонічними оркестрами. Артур Нікулін лауреат багатьох престижних міжнародних музичних конкурсів. Тісно співпрацює з видатними сучасними композиторами В. Сильвестровим, Л. Дичко, В. Рунчаком, В. Бєляєвим, Д. Чесноковим, Н. Бакрі, є першим виконавцем їх фортепіанних і камерно-інструментальних творів.

Василь Барвінський – визначний представник української музичної культури ХХ сторіччя, композитор, піаніст, диригент, музичний критик. Він написав сотні геніальних творів, частина  яких була знищена. У музичній спадщині композитора – симфонічні, вокально-хорові, інструментальні твори, серед яких «Українська рапсодія», «Українське весілля», «Заповіт», «В перші роковини». Багато років за часів радянської влади твори Василя Барвінського замовчувалися та не виконувалися. Зараз зросла цікавість до його талановитої спадщини. І не тільки в Україні.

Твори Сергія Рахманінова відомі на весь світ. Він має свій неповторно індивідуальний і своєрідний стиль,який увібравши багато досягнень  імпресіонізму й авангарду не має аналогів у світовому мистецтві.

Цього вечора музиканти виконають 5 прелюдій та Сонату в 4 руки.

Тож, запрошуємо всіх цінителів високого мистецтва та професійного виконання до концертного залу ім. М.І.Глінки Запорізької обласної філармонії насолодитися шедеврами світових майстрів та отримати духовну та естетичну насолоду від неперевершених творів В. Барвінського та С. Рахманінова.

Опубліковано в Афіша
Вівторок
20
березня
19:00

Студія "МАМАХОХОТАЛА"

Опубліковано в Афіша
Неділя
18
березня
13:00

ШАРОВІДПАДНЕ ШОУ

Опубліковано в Афіша
Неділя
18
березня
11:00

ШАРОВІДПАДНЕ ШОУ

Опубліковано в Афіша
Четвер
15
березня
19:00

СВЯТОСЛАВ КОНДРАТІВ

Квитки продаються в касах обласної філармонії та білетної агенції musin.zp.ua

Телефон каси обласної філармонії        236-44-67

Телефони білетної агенції   musin.zp.ua (061) 701-0-107

                                                                    (093) 701-0-107

                                                                    (098) 701-0-107

Опубліковано в Афіша
Неділя
04
березня
19:00

БРАТИ ШУМАХЕРИ

Квитки продаються в касах обласної філармонії та білетної агенції musin.zp.ua

Телефон каси обласної філармонії        236-44-67

Телефони білетної агенції   musin.zp.ua (061) 701-0-107

                                                                    (093) 701-0-107

                                                                    (098) 701-0-107

Опубліковано в Афіша
Сторінка 1 із 2