Фільтрувати матеріали за датою: лютого 2018 — Запорізька обласна філармонія
Вівторок
27
лютого
19:00

Alyosha

Опубліковано в Афіша

 "Відкриваю світ.." – це світ добра, любові, надії…і світ живого, дивовижного звуку бандури.    

Саме цьому унікальному українському інструменту присвячена музична програма, його відродженню та сьогоденню. Без минулого немає  майбутнього. А минуле бандури  – дивовижне.

Яка історія виникнення бандури? Хто такі кобзарі? Чи є бандура сучасним інструментом? На ці та інші питання дасть відповідь цікава та пізнавальна концертна програма.

У програмі прозвучить народна та класична музика, сучасних композиторів Оксани Герасименко, Руслани Лісової, пісні на слова Тараса Шевченка, Григорія Лютого, популярні мелодії Леграна, Пола Маккартні, Адлера. Глядачі матимуть змогу насолодитись чаруючим співом талановитих виконавців у супроводі ніжного сріблястого тембру бандур.

Квитки продаються в касах обласної філармонії та білетної агенції musin.zp.ua

Телефон каси обласної філармонії        236-44-67

Телефони білетної агенції   musin.zp.ua (061) 701-0-107

                                                                    (093) 701-0-107

                                                                    (098) 701-0-107

Опубліковано в Афіша
П'ятниця
23
лютого
18:00

ШОУ-ДУЕТ БАЯНІСТІВ "VIVA"

     На сцені концертного залу імені М.І. Глінки Запорізької обласної філармонії – шоу-дует баяністів «Viva»!

     Дует «VIVA» - це музиканти-віртуози, заслужений артисти України Олег Подольський та лауреат Всеукраїнських і Міжнародних конкурсів Владислав Власков. Колектив створений ще у 2007 році і нині входить до ТОП-5 кращих дуетів баяністів Європи. За їхніми плечима величезна кількість творчих конкурсів і нагород, вони – лауреати Міжнародних конкурсів та фестивалів, володарі першої премії в мм. Ланчано, Костельфідардо (Італія), Будапешт (Угорщина), Варшава (Польща), Вроцлав (Польща), Мюнхен, Клінгенталь (Німеччина). До репертуару музикантів входять композиції різних стилістичних напрямків та епох. Під час концертної програми слухачів порадує професійне виконання популярних інструментальних композицій таких як: «Чардаш» В. Монті, Самба «Тіко-тіко», «Лібер-Танго» А. П׳яццолли, поппурі на теми 80-х та багато інших. Захоплююча віртуозність, що бере за душу, мелодика і ритмічність справляє приголомшливе враження від побаченого. На сцені – дует з великою харизмою, справжній «вулкан» і «торнадо» пристрастей. Популярні хіти обов’язково запалять Ваші серця!

     Професійно створена концертна шоу- програма та інтерактивне спілкування з публікою дозволять цілком і повністю зануритися в запальний калейдоскоп інструментальних композицій. Зустріч із дуетом «VIVA» – це справжнє музичне шоу, яким запоріжці зможуть насолодитися 23 лютого о 18 .00!

Опубліковано в Афіша
Неділя
11
лютого
12:00

МАЛЕНЬКИЙ МУК

Це повчальна музична казка про пригоди життєрадісного героя східних історій –  Маленького Мука, про перемогу Добра і Справедливості.

У концертно-театральній постановці окрім Мука глядачі зустрінуться з простакуватим і комічним Королем, примхливою Принцесою, яка мріє про багатого Принца, підступним Скороходом, сварливою і жадібною  Господинею розпещених кошенят та з доброю Казкаркою, яка допомагає юному герою. А ще малята дізнаються, що таке оперета та яку роль в цьому музичному жанрі відіграє Музика.

Лібретто до цієї осучасненої казки створено Аркадієм Бараховичем за мотивами однойменної казки Вільгельма Гауфа. Не залишить байдужими слухачів і колоритна барвиста музика сучасного композитора М. Розенштейна, в якій органічно поєднуються елементи джазу з мелосом і ритмікою східних пісень і танців.

Квитки продаються в касах обласної філармонії та білетної агенції musin.zp.ua

Телефон каси обласної філармонії        236-44-67

Телефони білетної агенції   musin.zp.ua (061) 701-0-107

                                                                    (093) 701-0-107

                                                                    (098) 701-0-107

                                                                    (099) 701-0-107

Опубліковано в Афіша
Неділя
04
лютого
12:00

МУЗИЧНА КРАЇНА

В рамках мистецького проекту «Філармонія - дітям» на маленьких глядачів чекають нові захоплюючі зустрічі у незвичайних країнах, наприклад МУЗИЧНИХ… де вся музика, яка звучить створена саме для дітей. 

Концертна програма «Музична країна» входить до циклу «Дарунки великих композиторів». В ній  представлені музичні твори композиторів класиків для дітей, такі як пісні та п’єси Роберта Шумана  «Небувала країна», «Піщана людина», «Совеня», «Метелик». Юних слухачів артисти Запорізької обласної філармонії  познайомлять з цікавими творами Вольфганга Амадея Моцарта «Жив був на світі хлопчик», «Азбука», «Репетиція концерту» та «Бутерброд». А в  жартівливій міні-опері на музику фортепіанних сонат Йозефа Гайдна діти зустрінуться з персонажами казок Шарля Перо: Попелюшкою, Принцем, Котом у чоботях.. Захоплюючим для  дитячої аудиторії буде виконання польки та маршу Йогана Штрауса «Полька в дитячій», «Марш Радецького» та інших.

Під час програми малята дізнаються про засоби музичної виразності: як за допомогою мелодії, ритму, гармонії створюється той чи інший музичний образ, а також про цікаві факти дитячих років з життя великих композиторів.

Це музика яка вчить добру, розвиває фантазію,  формує гарний естетичний смак, залучає до високої культури та виховує духовно збагачену націю! А головне – це цікаво та змістовно для гарного дозвілля усією родиною!

 

Квитки продаються в касі  філармонії та на сайтах filarmonic.zp.ua і musin.zp.ua

Телефон каси обласної філармонії        236-44-67

Телефони білетної агенції   musin.zp.ua(061) 701-0-107

                                                                    (093) 701-0-107

                                                                    (098) 701-0-107

                                                                    (099) 701-0-107

Опубліковано в Афіша