П'ятниця
15
червня

Григорій Самардак привітав лікарів з професійним святом

Сайт Запорізької обласної ради

Публікація 14.06.2018

Григорій Самардак привітав лікарів з професійним святом

Напередодні Дня медичних працівників в концертному залі Запорізької обласної філармонії вшанували працівників медичних закладів області.  Голова Запорізької обласної ради Григорій Самардак подякував запорізьким лікарям за професіоналізм та відданість служінню людям.

- Ви піклуєтеся про найцінніше, що є у людини, - її здоров’я та життя. Лікар – професія небайдужих людей, які заслуговують на повагу та шану суспільства, - підкреслив голова Запорізької обласної ради Григорій Самардак. – Часто буває, лікаря згадують тільки тоді, «коли болить», а найдорожча освіта поки що не конвертується у найвищу заробітну платню. А працюєте ви цілодобово, іноді й без вихідних. В складних умовах, в тому числі й під час бойових дій, сьогодні ще й в непрості часи реформування. Від імені всього депутатського корпусу хочу подякувати вам за працю і побажати поваги з боку суспільства, гідної оцінки праці, стабільності й міцного здоров’я, - звернувся голова обласної ради до присутніх в залі медиків.

Він також подякував ветеранам галузі, які все своє життя присвятили медицині, науковцям, педагогам, які виховують нове покоління  лікарів, всім працівникам галузі охорони здоров’я.

Багаторічну працю та досягнення найкращих з лікарів області та колективи комунальних медичних закладів відзначили нагородами й грамотами Запорізької обласної ради.

Посилання на сайт: http://zor.gov.ua/content/grygoriy-samardak-pryvitav-likariv-z-profesiynym-svyatom