Четвер
04
жовтня

Дружня освітянська родина Запорізької області відзначила професійне свято в колі однодумців

Сайт Запорізької обласної ради

Публікація 03.10.2018

В Запорізькій обласній філармонії  відбулися урочистості з нагоди Дня працівників освіти України, в яких взяв участь голова Запорізької обласної ради Григорій Самардак. Теплі слова привітань та заслужені нагороди й почесні звання освітяни отримали також  від голови Запорізької облдержадміністрації Костянтина Бриля, заступника міського голови Запоріжжя  Валерія Еделєва, директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Тетяни Озерової.

У фойє обласної філармонії  розгорнулася виставка, на якій свої  здобутки представили  провідні освітні заклади Запорізької області. Гостей урочистостей вітали музиканти духового оркестру.

Вітаючи освітян, голова Запорізької обласної ради Григорій Самардак підкреслив, що педагог – це одна з найважливіших і найвідповідальніших професій. Особлива увага до вчителів прикута в часи суспільних та державних перетворень.

-  Від імені всього депутатського корпусу вітаю освітян Запорізької області з професійним святом і висловлюю щиру подяку за вірність ідеалам професії. Ви сьогодні  виховуєте майбутнє України, формуєте в дітей систему цінностей, яка буде визначати подальший розвиток українського громадянського суспільства й всієї країни. Саме освітяни сьогодні стали рушійною силою корінних реформ, які відбуваються в державі і я вірю в успіх цих реформ, бо їх втілюють у життя справжні ентузіасти, професіонали й щирі патріоти рідної країни, - підкреслив Григорій Самардак.

На святковій сцені  цього дня вітали  32 -х лауреатів  обласної педагогічної премії у 2018 році, вчителів, учні яких вибороли престижні інтелектуальні конкурси та олімпіади.  

Голова обласної ради також вручив почесні відзнаки та грамоти обласної ради кращим представникам освітньої галузі регіону. За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у справу навчання і виховання підростаючого покоління та з нагоди Дня працівників освіти Орденом «За заслуги перед Запорізьким краєм» ІІІ ступеня  були нагороджені  Китманова Ірина Вікторівна - заступник директора з навчальної роботи комунального закладу «Кам’янська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат» Запорізької обласної ради та Хімуха Тетяна Анатоліївна - вчитель математики Запорізької гімназії № 6 Запорізької міської ради Запорізької області.

Григорій Самардак підкреслив, що обласна рада завжди буде надійним партнером вчителів Запорізького краю та побажав педагогам віри у власні сили, зростання поваги до своєї професії, обдарованих учнів та нових звершень.

Посилання на сайт: http://zor.gov.ua/content/druzhnya-osvityanska-rodyna-zaporizkoyi-oblasti-vidznachyla-profesiyne-svyato-v-koli