Середа
30
квітня

БАНДУРИ СТРУНИ ЧАРІВНІ

Середа, 30 квітня 2014 14:03

| Друк |

У концертному залі імені Глінки в Запоріжжі з дебютною програмою виступив молодий колектив - ансамбль бандуристів Запорізького осередку Національної спілки кобзарів України (художній керівник Ольга Беженарь). Зауважимо, що новостворений колектив уже показував себе на людях, зокрема, брав участь у заходах Міжнародної асоціації гумористів і сатириків "Весела Січ", радуючи слухачів веселими мелодіями та жартівливими українськими народними піснями.

 В ансамблі п'ятеро дівчат - Вікторія Терещенко, Альона Шнуренко, Яна Крещук, Юлія Якса й Ольга Беженарь, яка й організувала квінтет. Назви колектив ще не має, тому увага!: редакція оголошує серед читачів конкурс на кращу назву ансамблю бандуристок. Переможець отримає запрошення на концерт цих чарівних виконавиць, а також книги з автографами запорізьких письменників Миколи Білокопитова та Пилипа Юрика.

Що ж до самого концерту, то в концертному залі був аншлаг - дійство вдалося на всі сто. Майже кожна виконана ансамблем пісня чи мелодія нагороджувалася тривалими оплесками, вигуками "Браво!" й цілими оберемками квітів для виконавиць.

Утім, розповідати про нюанси концерту, на думку автора цих рядків, немає сенсу. Виконання музичних творів треба чути, а самих виконавців - бачити. Тоді й буде гармонійне сприйняття.

Слідкуйте за рекламою, приходьте на концерти й отримуйте задоволення. Позитивний результат ансамбль бандуристок гарантує.

Микола ГРИГОРЕНКО

Газета «Запорізька правда»