Фільтрувати матеріали за датою: листопада 2017 — Запорізька обласна філармонія
Четвер
30
листопада
19:00

Pianoбой

 

Квитки продаються в касах обласної філармонії та білетної агенції musin.zp.ua

Телефон каси обласної філармонії        236-44-67

Телефони білетної агенції   musin.zp.ua (061) 701-0-107

                                                                    (093) 701-0-107

                                                                    (098) 701-0-107

                                                                    (099) 701-0-107

Опубліковано в Афіша
Середа
29
листопада
19:00

ПІККАРДІЙСЬКА ТЕРЦІЯ

Опубліковано в Афіша

Згідно з указом Президента України щорічно в четверту суботу листопада в Україні відзначається День пам’яті жертв Голодомору та політичних репресій. Колектив Запорізької обласної філармонії та відвідувачі закладу 25.11.2017 року приєдналися до вшанування пам׳яті невинних жертв хвилиною мовчання.

Опубліковано в Новини
Понеділок
27
листопада
13:33

ВИБУХОВА СУМІШ ФОЛЬКУ ТА РОКУ!

    25 листопада у концертному залі ім. М.І Глінки Запорізької обласної філармонії на запоріжців чекала вражаюча подія – прем’єра нового спільного мистецького проекту «Folk& Rock»!

    За останні роки академічний козацький ансамбль пісні танцю «Запорожці», художній керівник – заслужений діяч мистецтв України Лілія Гринь демонструє свою творчу багатогранність: артисти виступають не тільки як вправні музиканти, а й досвідчені актори. Та цього вечора колектив виступив перед глядачами у зовсім несподіваному амплуа. Разом із запорізьким молодіжним гуртом «FAR4» та Сабіною Сафарлі ансамбль виконав не тільки народні композиції, а й сучасні твори у стилі рок!

    Концертна програма «Folk& Rock» - це нове бачення українського фольклору за допомогою ритмів, стилів та аранжування. З перших акордів всіх присутніх у залі підкорили майстерність та професіоналізм артистів. У виконанні соліста ансамблю Віктора Храмова прозвучала відома пісня «Ой, зійшла зоря» Леонтовича, а представники молодого поколінні «запалили» публіку композицією «Це – Запоріжжя» гурту «Хорта», яку знає, мабуть, кожен запоріжець. Органічне поєднання українських народних композицій та сучасної музики справило неймовірне враження на глядачів. Нове амплуа виконавського вокально-хорового стилю ансамблю здивувало найприскіпливіших глядачів,

    У концерті прозвучали популярні хіти з репертуару відомих гуртів «Океан Ельзи», «Скрябін», «Антитіла», «MedHeats», «Хорта» та співачки Тіни Кароль. Зал із радістю підспівував пісні «Сам собі країна», «Україна – це ти», «Не твоя війна» та інші. Композиції створили позитивну патріотичну атмосферу у залі, а лірична пісня «Ой, у вишневому саду» у виконанні Сабіни Сафарлі викликала у слухачів сльози на очах. Співачка присвятила її своїй мамі і всім матерям, які прививають дітям любов до української пісні.

    Окремо хочеться відмітити хореографічні постановки, які додали національного колориту та настрою! Артисти балету продемонстрували своє вміння у ніжному українському ліричному танку, гопаку, танку чорноморських козаків та новій хореографічній постановці під композицію «Така як ти». Чіткість, синхронність, складні трюки та підтримки викликали бурхливі овації глядачів, а найменші гості концерту підтанцьовували разом з артистами.

    Фінальна пісня «Надія є» налаштувала всіх на позитивний настрій та нагадала, що всі ми самі творці своєї долі.

    Кожна композиція програми супроводжувалася гучними оплесками та вигуками «браво», а після закінчення концерту глядачі дуже довго не відпускали артистів зі сцени, дякуючи за грандіозний вечір, що подарував неперевершені емоції.

    Кожен із учасників прем’єрного концерту доклав максимум зусиль для створення такого чудового проекту та став невід׳ємною частиною великої української музичної родини! Автор ідеї – художній керівник академічного козацького ансамблю пісні і танцю «Запорожці», заслужений діяч мистецтв України Лілія Гринь. Над створенням програми працювали:

    Сергій Черногор – головний хормейстер, заслужений артист України, Олег Кугаєвський – керівник оркестру, Олег Кравець – балетмейстер-постановник, гурт «FAR4».

    Академічний козацький ансамбль пісні і танцю «Запорожці» і надалі продовжуватиме дивувати своїх шанувальників цікавими культурно-мистецькими заходами, тому до нових приємних зустрічей у концертному залі імені М.І. Глінки.

Опубліковано в Новини

На III засіданні Запорізької обласної ради профспілок підведені підсумки діяльності первинних профспілкових організацій області в зв'язку з відзначенням у 2017 році Року первинної профспілкової організації.
У складі Запорізької обласної ради профспілок 2583 первинних профспілкових організацій, які щоденно відстоюють трудові та соціально-економічні права та гарантії працюючих.
За поданням галузевих профспілок обласна рада підвела підсумки кращих первинних профспілкових організацій за сумлінну працю, активну та ефективну профспілкову роботу по розвитку профспілкового руху, здійсненню заходів із захисту трудових та соціально-економічних прав і інтересів членів профспілок та подала для відзначення до Федерації профспілок України.
В урочистій обстановці на засіданні були відзначені Подякою Голови Федерації професійних спілок України та Пам'ятним знаком:
Первинна профспілкова організація професійної спілки працівників культури України комунального закладу "Запорізька обласна філармонія"Запорізької обласної ради
голова первинної профспілкової організації
Івко Світлана Анатоліївна
Первинна профспілкова організація Профспілки авіабудівників Україниу Акціонерному товаристві "Мотор Січ"
голова первинної профспілкової організації
Труш Михайло Іванович
Первинна профспілкова організація Профспілки трудящих металургійної і гірничодобувної промисловості України у Приватному акціонерному товаристві "Запоріжвогнетрив"
голова первинної профспілкової організації
Меркулов Дмитро Володимирович
Первинна профспілкова організація Професійної спілки працівників охорони здоров'я України Комунальної установи Бердянської міської ради "Бердянське територіальне медичне об'єднання"
голова первинної профспілкової організації
Грицай Ольга Володимирівна
Первинна профспілкова організація державного підприємства "Запорізький експертно-технічний центр Держпраці"
голова первинної профспілкової організації
Кравець Вадим Анатолійович
Первинна профспілкова організація Професійної спілки працівників агропромислового комплексу Товариства з обмеженою відповідальністю АФ "40 років АГРО"
голова первинної профспілкової організації
Бідник Галина Миколаївна
Первинна профспілкова організація Профспілки працівників освіти і науки України Кам'янської ЗОШ першого-третього ступеня Василівського району
голова первинної профспілкової організації
Семеренко Неля Валеріївна
Первинна профспілкова організація Професійної спілки працівників житлово-комунального господарства, місцевої промисловості, побутового обслуговування населення України комунального підприємства "Водоканал" м. Запоріжжя
голова профкому первинної профспілкової організації
Черниченко Валерій Анатолійович
За дорученням Президії Запорізької обласної ради профспілок нагороди вручив голова Запорізької обласної ради профспілок Віктор Сластьон.
Профком Запорізької обласної філармонії щиро вдячний Федерації профспілок України, Запорізькій обласній раді профспілок, Запорізькій обласній організації профспілки працівників культури України за високу оцінку діяльності.
Окремі слова подяки – генеральному директору Запорізької обласної філармонії, заслуженому працівнику України Конаревій Ірині Едуардівні. Завдяки підтримці генерального директора Запорізької обласної філармонії та конструктивному соціальному діалогу, профспілковій організації вдалося вирішити багато важливих для трудового колективу питань: збереження єдності в колективі в умовах переходу на контрактну форму трудового договору, організація стабільної і злагодженої роботи , створення здорових та безпечних умов праці та гідної її оплати, забезпечення розвитку матеріально-технічної бази закладу, підвищення ефективності концертної діяльності.
Шановні спілчани! Бажаємо вам міцного здоров'я, родинного щастя, нових творчих досягнень і перемог!
Профком Запорізької обласної філармонії

Опубліковано в Новини
Понеділок
27
листопада
10:33

НАТХНЕННИЙ РОМАНТИК – ЗАВЖДИ ПОРУЧ

Здавалося б епоха романтизму далеко позаду: чуттєві та ніжні мелодії серенади під вікном, схвильовані сонети Шекспіра, які так прославляли романтики, давно замінили гучні ритми ударних на рок-концерті та усілякі гаджети. Витончені манери, галантність та тонкі душевні переживання, на жаль, не часто зустрінеш у сьогоденні. Але в цьому нестримному русі життя інколи так не вистачає романтики – простої людяності, щирості й трохи фантастичності. Так, саме людина була в центрі уваги романтиків, з її радощами та болем, надією, вірою і в той же час розчаруванням та драмою. У своїх піснях, поемах, картинах вони обережно відкривали двері до внутрішнього світу кожного з нас… Отже,  здавалося б епоха романтизму далеко позаду, але її відгомін, її чарівна атмосфера увесь вечір 24 листопада царювала в концертному залі ім. Глінки Запорізької обласної філармонії.

Концерт «Франц Шуберт. Геній романтики», присвячений ювілею видатного композитора, показав, що запоріжці знають і люблять шедеври світової музики. Технічно та емоційно складні твори Франца Шуберта виконували солісти Запорізької обласної філармонії Юлія Якса, Вікторія Шестакова, Ганна Юфимчук-Заворотна, Тетяна Лаврик, Микола Квєтков, Володимир Малацай та струнний квартет у складі: лауреат міжнародного конкурсу Володимир Галіченко (скрипка), Андрій Мамчур (скрипка), Олег Попруженко (альт), Андрій Семеренко (віолончель), концертмейстери Лариса Гнєдиш та Іоланта Дамаскіна.

Музична програма пройшла у доволі цікавій формі – це був своєрідний музичний салон, подібний до тих «шубертіад», які проходили у часи життя композитора. Створенню відповідної атмосфери сприяло все: інтер’єр сцени, стилізований під епоху романтизму, галантні кавалери та прекрасні дами, що вели світські розмови; незабутні рядки з поем В. Скотта, Г. Лорки, К. Бальмонта, які читала заслужений працівник культури України Алла Ходакова; ретельно відібрані картини видатних художників 19 століття, що транслювались на екрані та, звичайно, прекрасні твори Ф. Шуберта.

Легкі та неосяжні мелодії «Блаженство», «Форель», «Вечірня серенада» поряд з глибокими та драматичними композиціями «Лісовий цар», Фортепіанне тріо № 2,         Струнний квартет № 13 «Розамунде», «Незавершена симфонія» яскраво продемонстрували майстерність композиторського почерку, його особливу витонченість музичної мови, увагу до найменших нюансів композиції. Кожен з виконуваних творів відрізнявся неповторністю та лірикою.

Вишукана музика та відповідна сценографія створили незабутню атмосферу та наповнили присутніх піднесеними емоціями. Класична музика має свій неповторний стиль та своєрідний вплив на людину. Після музики Шуберта залишається «тонкий аромат кохання», який ще довго не полишає душу слухача.

Після концерту глядачі дякували артистам гучними оплесками за прекрасний вечір, натхнення та невичерпну енергію, якою були наповнені твори Франца Шуберта.

Опубліковано в Новини
Неділя
26
листопада
14:00

ОЛЬГА ГОРБАЧОВА

Квитки продаються в касі обласної філармонії та на сайтах filarmonic.zp.ua і musin.zp.ua

Телефон каси обласної філармонії      236-44-67

Телефони білетної агенції  musin.zp.ua (061) 701-0-107

                                                                   (093) 701-0-107

                                                                   (098) 701-0-107

                                                                  (099) 701-0-107

Опубліковано в Афіша
Сторінка 1 із 5