Фільтрувати матеріали за датою: жовтня 2019 — Запорізька обласна філармонія
Субота
19
жовтня
19:00

Микола Гнатюк

Опубліковано в Афіша
П'ятниця
18
жовтня

Студія «МАМАХОХОТАЛА»

Опубліковано в Афіша
Неділя
13
жовтня
19:00

Dakh Daughters Band

Опубліковано в Афіша

Музична казка «Козацька сила» написана за мотивами героїко-комічної п'єси запорізького автора Олександра Виженка.
У доступній формі, за допомогою багатьох музично-театральних засобів для школярів відкривається ​​одна з героїчних сторінок історії запорізького козацтва. Уява авторів цього твору змалює ряд різноманітних сцен як драматичних, так і жартівливих з властивим для українського народу гумором. Дійові особи казки – веселі запорожці Дід ​​Базікало та Дід Кахикало, сміливий і рішучий джура Влас Зерно, мудра знахарка Скрипуха, виверткий, але патріотично налаштований Чорт; хитрий і підступний Обман Паша та інші цікаві герої.
Козаки – це справжні воїни, сильні духом і тілом, які володіли світлим розумом та непереможною силою. В чому ж вона - козацька сила? І як її здобути? За сюжетом вона прихована в багатовіковому Дубі. Її пильно оберігають запорізькі козаки, нею намагаються заволодіти турки. Та дається вона не кожному, а тільки тим ... Втім про це юні глядачі дізнаються прослухавши всю казку до кінця у виконанні провідних солістів Запорізької обласної філармонії.

Опубліковано в Афіша

 

Яскравий мистецький проект,

який об'єднує в єдину духовну родину митців країни!

        У програмі фестивалю - органна музика, величне хорове мистецтво, багата палітра української та західноєвропейської духовної класики, твори сучасних композиторів.

      

На глядачів чекають виставка музичних інструментів Запорізької обласної філармонії, тематична фотозона та найяскравіші враження!

        Чудова архітектура концертного залу імені Глінки і прекрасна музика створять надзвичайну сакральну атмосферу, сповнену духовної краси та піднесеного настрою.

Квитки продаються в касах філармонії та білетної агенції musin.zp.ua

Каса: 236-44-67

Довідки: 236-99-77, 236-44-85

Опубліковано в Афіша
Середа
09
жовтня
19:00

ЧОЛОВІК МОЄЇ ДРУЖИНИ

Опубліковано в Афіша
Четвер
03
жовтня
18:00

JAZZ. FOLK. ROCK

Опубліковано в Афіша
Вівторок
01
жовтня
19:00

Синій Птах

Опубліковано в Афіша